paslauga Brangiai perka mišką

Jei turite medienos, kuria nebesugebate pasirūpinti, ar nežinote, kaip atlikti miško kirtimo darbus, ir norite parduoti šią savo nuosavybę, svarbu, visų pirma išsiaiškinti šio turto vertę. Susisiekite su MSK „Privati girininkija“ ir mes nustatysime Jūsų miško ir žemės kainą, nemokamai įvertinsime miško būklę, ir pasiūlysime patraukliausią finansinį sprendimą. MSK „Privati girininkija“ brangiai perka mišką ir siūlo eilę paslaugų, susijusių su miško bei medienos pirkimu:

  • Nemokamai konsultuojame miško savininkus.
  • Atliekame miško vertinimo darbus;
  • Galime pasiūlyti Jums konkurencingą ir Jūsų poreikius atitinkančią kainą.

Medienos pardavimas nėra paprastas ir lengvai įgyvendinimas dalykas. Todėl MSK „Privati Girininkija“ jau ne vienerius metus padeda miško savininkams, supirkdama jų medieną ar miškus. Bendradarbiaudami mes pasiekiame puikių rezultatų, o miško savininkai gali būti tikri, sulaukę profesionalios ir sąžiningos konsultacijos. Kreipdamiesi į pavienius, privačius asmenis, rizikuojate būti apgauti. Yra daugybė būdų, kaip pasinaudoti žemės savininku, dirbančiu be profesionalios miškininkystės patirties.

Užsienyje atlikti moksliniai tyrimai įrodo profesionalios miškininkystės naudą miško savininkams. Jų rezultatai parodo, kad samdydami kooperatyvus ar kitus, miškininkystės srityje dirbančius profesionalus, miško savininkai ne tik sutaupo, bet ir gauna didesnį pelną, nei tie tyrimo dalyviai, kurie savo miško pirkimą patikėjo neprofesionalams. Ne išimtis ir Lietuvos rinka, juk miškininkystės patirties turintiems savo srities žinovams konkrečiam darbui atlikti reikalingi kur kas mažesni kaštai.

Tai lemia ilgalaikė patirtis miškininkystės sferoje, kartu su ja įgytos žinios, patikimi partneriai. Todėl, akivaizdu, kad miško pirkimą patikėti verta žinovams. MSK „Privati girininkija“ – miško savininkų kooperatyvas, vienijantis šios srities profesionalus, todėl galite būti tikri, kad Jūsų miško supirkimas atsidurs patikimose rankose. Patikimumas ir patirtis labai svarbūs miškininkystės srityje.

Tik profesionalūs miškininkai Jums gali pasakyti tikrąją Jūsų miško kainą. Kuri svyruoja, priklausomai nuo daugelio faktorių. Jūsų miško geografinės padėties; jo lokacijos medienos apdirbimo įmonių atžvilgiu; Jūsų miške paplitusių medžių rūšių vertingumo. Mes atsižvelgiame į šiuos ir daugelį kitų faktorių ir pasiūlome optimaliausią miško savininkui variantą ir patraukliausią kainą. Tai palanku abiems pusėms. MSK „Privati girininkija“ laikosi skaidrumo ir profesionalumo politikos, siekdama išlaikyti savo gerą reputaciją ir per ilgus veiklos metus įgytą partnerių pasitikėjimą. Kviečiame tapti vienu iš patenkintų mūsų klientų.

Nustatykite savo miško kainą

Siekdami palengvinti savo klientams tenkančių rūpesčių naštą, siūlome jų norimo parduoti miško kainos apskaičiavimą. Jums tereikia parašyti mums, nurodant savo asmeninius duomenis ir miško kadastro numerį, ir mes nemokamai atliksime miško kainos vertinimą, bei pateiksime Jums palankiausią pasiūlymą atsižvelgdami į dabartinę rinkos situaciją.

galite Susisiekti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.