paslauga Perka mišką su žeme

Perkame mišką su žeme

Miško žemė yra vienas iš vertingiausių žemės išteklių, nes jos vertė priklauso ne tik nuo žemės ploto dydžio ir jos buvimo vietos, bet ir nuo ant tos žemės augančių medžių kokybinių rodiklių, jų kiekio, rūšinės sudėties, bei nuo daugelio kitų faktorių, kaip pvz. miško kategorijos. Miško kaina nustatoma atsižvelgiant į daugelį faktorių, remiantis miško inventorizacijos duomenimis ir naujausiomis rinkos tendencijomis. MSK „Privati girininkija“ turi galimybę nustatyti miško su žeme (ar be jos) kainą. Atlikus tokį įvertinimą, žemės savininkas sužino savo nuosavybės vertę, jos kainą, kurią gali tikėtis gauti, pardavęs ją. Mūsų įmonė perka mišką su žeme geriausiomis ir šios nuosavybės savininkui palankiausiomis kainomis. Visada stengiamės pasiūlyti aukščiausią rinkos kainą.

Brangiai?

Miško su žeme kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Ir tai ne tik medienos, kurią planuojama gauti, nukirtus medžius – kaina, bei  žemės, kurioje šis miškas auga – vertė, bet ir miško su žeme užimamas plotas, vyraujančių medžių rūšis, Jūsų planuojamo parduoti miško su žeme geografinė vieta. Juk šiai turto rūšiai taip pat galioja teritoriniai kainos svyravimai. Kaina taip pat priklauso nuo Jūsų miško valdai taikomų apribojimų. Kuo apribojimų daugiau, tuo miško valdos kaina, tikėtina, bus mažesnė, kadangi galimos pajamos iš miško bus mažesnės. Nemažą įtaką miško žemės kainai turi ir valdžios institucijų priimami sprendimai, tai yra pvz. mokesčiai, kurie ženkliai mažina miško savininkų pajamas iš nuosavų valdų. Taigi miško kaina už hektarą svyruoja nuo 1000 eurų iki 20 000 eurų.

Nustatykite savo miško su žeme kainą

Mes nemokamai atliekame miško su žeme vertinimą, bei pateikiame Jums palankiausią pasiūlymą atsižvelgdami į dabartinę rinkos situaciją. Jums tereikia užpildyti svetainėje pateikiamą formą, kurioje reikia įvesti kontaktinius duomenis ir miško kadastro numerį (miško kaina pagal kadastro numerį). Pagal jį mes nustatysime preliminarią vertę, o Jums nusprendus ir toliau su mumis bendradarbiauti, nuvykę į miško vietą atliksime išsamią Jūsų miško su žeme vertės analizę ir pateiksime palankiausią kainos pasiūlymą.

Mes perkame mišką su žeme, tinkamą miškininkystei praktikuoti, arba su kitomis ūkio sritimis susijusioms veikloms vystyti. Esame suinteresuoti produktyviais jaunais, taip pat ir brandžiais miškais. Sandorį sudarome profesionaliai, atsižvelgdami į dabartinę rinkos vertę. Prašome palikti kontaktinę informaciją ir mes susisieksime su Jumis bei atsakysime į visus Jums kylančius klausimus.

Nupirkti miškai su žeme, MSK „Privati girininkija“ miško savininkų yra atidžiai prižiūrimi, laikomasi visų miškotvarkos bei kitų teisės aktų reikalavimų. Tad galite būti ramūs: Jūsų parduodama nuosavybė atsidurs profesionalių miškininkų rankose, kurie gebės tinkamai ja pasirūpinti. O Jums bus pasiūlyta ne tik konkurencinga kaina už parduodamą turtą, bet ir sąžiningas, visus teisės aktus atitinkantis bendradarbiavimas, kurio kiekvienas etapas pagrįstas oficialiais dokumentais.

galite Susisiekti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.