paslauga Perka mišką išsikirtimui

Medienos pardavimas gali būti sudėtingas, ypač jei tuo užsiimsite pirmą kartą. Ir, greičiausiai, daugiau nei kelis kartus, to nepadarysite, kaip ir daugelis miškų savininkų, per gyvenimą nukertantys keletą subrendusių miško plotų. Todėl, norėdami priimti tinkamą sprendimą, turėtumėte surinkti kuo daugiau informacijos, prieš parduodami savo mišką išsikirtimui. Todėl, kad sėkmingas medienos pardavimas reikalauja pasiruošimo. MSK. “Privati girininkija” perka mišką išsikirtimui, bet ir siūlome Jums NEMOKAMĄ pradinę konsultaciją, kurios metu įvertinsime Jūsų miško medienos vertę, pateiksime preliminarią kainą.

Jums nusprendus su mumis bendradarbiauti, atliksime išsamią analizę, po kurios žinosite tikslią sandorio kainą ir galėsite priimti galutinį sprendimą. Tiesa, atminkite, kad nuo mūsų pasiūlytos sumos, pagal LR galiojančius įstatymus, bus atskaičiuotas gyventojų pajamų mokestis (GPM – 15 %), todėl Jūsų gaunamas pelnas sieks 85 %. Tačiau, miško išsikirtimui pardavimas turi ir labai ženklų privalumą: Jūs neparduodate pačios žemės. O ji, kaip žinia, – didžiausias turtas, galėsiantis likti Jūsų ateities kartoms.

Kodėl miško pardavimas išsikirtimui yra sudėtingas procesas?

Nesvarbu, ar pirmą kartą parduodate medieną, ar turite patirties, labai svarbu surinkti kiek galima daugiau informacijos, nušviečiančios vietinę, o, kai kuriais atvejais, ir platesnę rinkas. Svarbu kiek įmanoma daugiau sužinoti apie pirkėjus, suprasti jų reikalavimus, būti susipažinus su rinkos kainą, prieš parduodant savo medieną. Patikėkite šiuos rūpesčius profesionalams. MSK „Privati girininkija“ prieš pirkdama Jūsų medieną, atliks Jūsų miško inventorizaciją, kad įvertintų: medienos rūšis ir jos kokybę, produktyvų plotą, ir numatomas išsikirtimo apimtis.

Skubėti parduoti mišką išsikirtimui, nežinant tikrosios jo rinkos vertės, yra labai prasta mintis. Be kita ko, neturėtumėte pardavinėti miško, neišsiaiškinę tokių svarbių aspektų, kaip tinkamumas brandumo lygis kirtimui, Jūsų turimos medienos kokybė ir kt. Visais šiais klausimais Jus profesionaliai pakonsultuos MSK „Privati girininkija“. Perleiskite informacijos rinkimo, rinkos analizės ir miško inventorizavimo rūpesčius savo srities žinovams – MSK „Privati girininkija“ miškininkams.

Kodėl savo medienos pardavimą turėtumėte patikėti profesionaliems MSK „Privati girininkija“ miškininkams? Visų pirma, mes tiesiogiai bendradarbiaujame su vietinėmis lentpjūvėmis ir kitais suinteresuotais medienos pirkėjais. Tai leidžia mums pasiūlyti Jums patraukliausią kainą. Antra, rinkoje, veikdami savarankiškai, rizikuojate būti apgauti. Pirkėjai mažiau linkę siūlyti aukščiausią kainą pardavėjams, kurie nežino tikrosios savo miško rinkos vertės. Todėl, jeigu nesate tikri, kreipkitės į mus!

galite Susisiekti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.