paslauga Miškotvarkos projektai

MSK „Privati girininkija“, siūlo platų miškų tvarkymo paslaugų spektrą, specialiai sukurtą, siekiant patenkinti miškų valdų savininkų tikslus. Miškotvarkos projektų parengimas – specifinių žinių reikalaujanti sfera, kuriai įgyvendinti geriau pasitelkti profesionalų pagalbą. Taip sutaupysite savo brangų laiką ir finansinius išteklius. Mes didžiuojamės, kad bendradarbiaudami su miškų savininkais, daugeliui jų jau padėjome parengti sėkmingus miškotvarkos projektus ir sklandžiai juos įgyvendinome.

Miškotvarkos projektai reikalingi būtiniausiems ir svarbiausiems miško priežiūros darbams planuoti: kirtimams numatyti ir po jų neišvengiamai sekančiam miško atsodinimo procesui suplanuoti iki smulkmenų (kokiais būdais bus atkuriamas miškas, kokios medžių rūšys bus naudojamos šiuo tikslu ir pan.). Garantuojame, kad projektus parengsime profesionaliai, laikydamiesi visų įstatymuose numatytų reikalavimų. Tad Jums nebereikės jaudintis nei dėl praktinės, nei dėl teisinės projekto įgyvendinimo dalies. Tam tikrais atvejais, miškotvarkos projektus parengsime nemokamai.

Kas yra miškotvarka?

Jungtinių Tautų Maisto produktų ir Žemės ūkio organizacijos pateikiamame apibrėžime, miškotvarka apibūdinama, kaip: miškų ir kitos miško žemės tvarkymo ir naudojimo praktikos planavimas ir įgyvendinimas, siekiant patenkinti konkrečius aplinkosaugos, ekonominius, socialinius ir kultūrinius tikslus.

Taigi tai ganėtinai daugialypė sąvoka, reikalaujanti profesionalaus požiūrio. Tačiau, Jums neverta jaudintis, mes suteiksime Jums visapusę pagalbą, rengiant miškotvarkos projektus, konsultuosime Jus visais kylančiais klausimais, o patį projektą sudarysime tik glaudžiai bendradarbiaudami su Jumis ir atsižvelgdami į Jūsų individualius pageidavimus. Mums svarbus abipusis pasitikėjimas. Todėl savo darbą atliekame greitai, profesionaliai ir remdamiesi visais privalomais teisės aktais.

Kodėl miškotvarkos projektai tokie svarbūs?

Miškai yra svarbi mūsų valstybės aplinkos ir ekonomikos dalis. Kai jie yra gerai tvarkomi, geba aprūpinti mus švariu oru, suteikia prieglobstį laukinei gyvūnijai, lepina mus  nuostabiu gamtovaizdžiu, teikia poilsio vietas, kuriomis su malonumu naudojamės. Tačiau, jeigu miškai nėra gerai tvarkomi, jie tampa ligų, vabzdžių ir konkurencijos dėl šviesos, vandens ir maistinių medžiagų šaltiniu. Norėdami išlaikyti ar pagerinti miško sveikatą ir produktyvumą bei pasiekti miško savininkų gerovės, privalome tinkamai rūpintis miškais: stebėti jų būklę, vykdyti atsodinimo darbus, nukirsti neproduktyvius medžius, šalinti audrų išvartytus krituolius. Tam, kad visa tai atliktume tinkamai, privalome pasirūpinti miškotvarkos projektais. Patikėkite šį rūpestį MSK „Privati girininkija“.

galite Susisiekti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.