paslauga Miško vertinimas

Norėdami sužinoti, kiek vertas Jūsų miškas, mes kreipiame dėmesį į: medžių rūšį, jų aukštį, tankumą ir brandumą. Mums taip pat aktuali Jūsų miško buvimo vieta: kiek gerai ji prieinama, ar netoli Jūsų miško yra gerai privažiuojamų kelių. Tai aktualu planuojant kirtimus, nes mediena išvežama, naudojant specialią, sunkiasvorę techniką. Miško vertinimas, visų pirma, asocijuojasi su vyraujančių medžių vertės įkainojimu.

Tačiau, gali iškilti klausimas, kokiu būdų yra įvertinamos skirtingos medžių rūšys? Vienas svarbesnių kriterijų: medienos rūšies patvarumas, tvirtumas, svarbus netgi jos rąstų stambumas. Be abejo, atsižvelgiama ir į technines konkrečios medienos charakteristikas. Pavyzdžiui: ar ji labiau tinkama kurui (jei taip, tai kiek ji yra kaitri), ar statyboms, o gal –celiuliozės gamybai. Svarbus netgi medienos kirtimo laikas. Kai kurie medžiai, nukirsti pavasarį, ima greitai pelyti dėl sulos. Tačiau, profesionalai žino visus šiuos ir daugelį kitų aspektų, veikiančių medienos vertę, todėl miško vertinimo darbus derėtų patikėti tik patyrusiems specialistams.

MSK „Privati girininkija“ – miško savininkų kooperatyvas, kurio nariai – tikri miškininkystės žinovai ir geriausi savo srities ekspertai. Mes užsiimame medienos prekyba, visais miškininkystės darbais, miškotvarkos projektų rengimais ir kt. Mūsų misija – sklandi miškininkystė ir miško savininkų rūpesčių palengvinimas. Miško vertinimas – dar viena sfera, kurioje jau spėjome užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Tikimės, kad Jūs taip pat tapsite vienu iš jų.

Kreipkitės į MSK „Privati girininkijas“ ir  mes pateiksime Jums sąžiningą ir profesionalų miško vertinimą, naudodamiesi pripažintais vertinimo metodais ir sukaupta ilgamete patirtimi. Miškininkystė gali tapti pelningu pajamų šaltiniu. Tačiau, siekiant šią viziją paversti tikrove, kaip ir atliekant bet kurį kitą svarbų žingsnį, svarbu 9 kartus pamatuoti ir tik 10 kirpti. Arba, kalbant apie miškininkystę: profesionaliai įvertinti savo miško vertę ir tik tada priimti galutinį sprendimą dėl jo kirtimo ir/ar medienos pardavimo.

Susisiekite su mumis ir pateikite savo miško kadastrinį numerį. Žinodami jį, mes nustatysime preliminarią miško vertę. Jeigu ji Jus tenkins, tęsime bendradarbiavimą ir parengsime pilną miško vertinimą, atsižvelgdami į medienos pramonės rodiklių svyravimus,  atitinkamus socialinius ir ekonominius aspektus, galinčius paveikti medienos kainą. Skaičiavimas ir miško vertinimas bus atliktas per maksimaliai trumpą laikotarpį, o Jums bus pateiktas sąžiningas ir konkurencingas pasiūlymas.

galite Susisiekti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.