paslauga Miško priežiūra

Lietuvos Respublikos Miškų įstatymo 15 str. įpareigoja prižiūrėti ir saugoti pasodintus želdinius ar saviminukus. Saugoti miško želdinius ir žėlinius privalu iki pat tada, kai susiformuoja jaunuolynas ir ateina laikas kirtimo darbams. Tačiau ne visi miško savininkai turi pakankamai laiko ir jėgų tinkamai pasirūpinti miškų priežiūra. Todėl verta susimąstyti apie galimybę šią pareigą patikėti profesionalams.

MSK „Privati girininkija“ – miško savininkų, turinčių ilgametę miškininkystės patirtį, kooperatyvas. Mūsų tikslas – prižiūrėtas ir išpuoselėtas Jūsų miškas, nešantis Jums tiek materialinę, tiek nematerialinę naudą. Juk miško priežiūra sukuria visas sąlygas paversti juos ne tik būsimu medienos ir pajamų šaltiniu, bet ir puikia rekreacine zona. Pritaikius mišką poilsiui bei turizmui, galima jo teikiama atgaiva džiaugtis ne tik patiems, bet ir džiuginti kitus, taip įgyjant papildomą lėšų šaltinį.

Miško atsodinimas

Na, o tam, kad miškas taptų ne tik rekreacine vieta, bet ir tiesiog būtų teisingai ir pagal visus reikalavimus prižiūrimas, reikia atlikti daugybę darbų:

  • Pašalinti medžius užgožiančią augmeniją;
  • Genėti medžius;
  • Atsodinti žuvusius medelius ar iškirstus miško plotus;
  • Saugoti miško augalus ir medžius nuo kenkėjų;
  • Įrengti priešgaisrines juostas ir t.t.

misko prieziura

Taigi, akivaizdu, kad darbų nemažai. O miškų savininkai, dažnai, turi ir kitos nuosavybės, kuria privalu pasirūpinti. Todėl, elementaru, kad miškų priežiūra neretai nueina į antrą planą. Tačiau, aplaidumas gali grėsti baudomis. O neteisingai prižiūrimas miškas Jums negebės suteikti tiek naudos, kiek galėtų, jeigu juo būtų tinkamai rūpinamasi. Išmokos už miško priežiūrą yra gaunamos, kai sutvarkyti reikalingi dokumentai. Kreipkitės ir atliksime visus darbus už jus. Vis dėlto, išeitis visada yra. Todėl, jeigu neturite laiko ar jėgų tinkamai pasirūpinti miškų priežiūra ar norite pasikonsultuoti su tuo susijusiais klausimais, kreipkitės į MSK „Privati girininkija“.

Miškai

Miškų priežiūra, atliekama MSK „Privati girininkija“, užtikrina kokybiškas miškų priežiūros paslaugas. Jei esate miško savininkas, turėtumėte rūpintis jo gera būkle, siekdami išvengti biologinės saugos grėsmių, taip pat dėl žmogaus kaltės galinčių kilti nelaimių. Pastarosios dažniausiai susijusios su netyčiniais miškų padegimais. Todėl labai svarbus jau minėtas priešgaisrinių juostų įrengimas. Šiems miškų gerovės užtikrinimo tikslams pasiekti, turėtų būti vykdomi reguliarūs patikrinimai, kurių metu išaiškėja galimos grėsmės Jūsų miškui, parengiamas jų šalinimo planas. Reguliarūs patikrinimai ir nuolatinis rūpinimasis mišku yra geriausias būdas užtikrinti jo saugumą bei biologinę gerovę.

galite Susisiekti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.