paslauga Medienos kaina

Apvali mediena

MSK „Privati girininkija“ perka iškirstą apvalią medieną. Mes nupirksime Jūsų medieną už gerą kainą, paruošime visus reikalingus dokumentus, išsivešime medieną savo transportu. Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami skambinkite. Patyrusi MSK „Privati girininkija“ komanda yra patikimas partneris, jau užsitarnavęs daugelio miško savininkų pasitikėjimą. Mes pasirengę atsakyti į visus klausimus, susijusius su jūsų medienos kaina.

Jei Jūsų miške yra medienos, kurią yra galimybė iškirsti arba jau turite nukirstos medienos ir norite ją parduoti, leiskite mūsų ekspertams nustatyti jos vertę. Procesas yra labai paprastas – mes atvyksime į Jūsų mišką, kad galėtume nemokamai įvertinti, kiek galima iškirsti kirtimui tinkamų medžių, o tada sumokėti Jums patrauklią kainą, galinčią konkuruoti su kitais medienos supirkėjais. Taigi, nelaukite, kreipkitės į MSK „Privati girininkija“! Galite būti tikri, kad mūsų profesionali medienos ruošos komanda yra gerai apmokyta ir rūpinsis jūsų medienos sugaminimu.

Kodėl medienos supirkimo partneriu verta rinktis MSK „Privati girininkija“?

  • Mes miško ruošos darbus atliekame itin kokybiškai;

Mes naudojame šiuolaikinę medienos kirtimo ir išvežimo iš miško techniką, bei tinkamus miško kirtimo būdus, kad užtikrintume minimalų miško paklotės ir viso miško pažeidimą. Taigi Jūsų miškas galės sėkmingai augti ir klestėti toliau.

  • Konkurencingos kainos

MSK „Privati girininkija“ greitai ir sklandžiai atliks Jūsų miško įvertinimą tam, kad Jūs tiksliai žinotumėte sumą, kurią gausite už savo medieną. Galite tikėtis, kad suteiksime Jums konkurencingas kainas ir sąžiningas sąmatas. Ilgametė patirtis ir jos metu įgyti patikimi partneriai padeda mums sumažinti su medienos supirkimu susijusius kaštus, todėl ir mūsų siūlomos kainos patrauklios miškų savininkams.

  • Sąžiningumo politika

Vertybės MSK „Privati girininkija“ komandai – itin svarbus aspektas. Kai parduodate savo medieną mūsų kooperatyvui, galite būti tikri, kad kiekvienas žingsnis, kurį atliekame, paremtas sąžiningumo principu. Medienos supirkimas vyksta griežtai laikantis LR įstatymų, susijusių su miškininkyste. Tai garantuoja mūsų veiklos skaidrumą ir teisėtumą. Šiuo principu grindžiame ne tik savo, bet ir savo partnerių bei klientų veiklą.

galite Susisiekti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.