paslauga Parduodame medieną

MSK „Privati girininkija“ siūlo gausų medienos asortimentą įvairiems Jūsų poreikiams tenkinti. Mes esame patyrusių miškininkų komanda, kuri teikia savo klientams aukštos kokybės medienos produktus. Parduodame medieną, jau paruoštą asmeniniam ar komerciniam naudojimui. Jei ieškote medienos statyboms ar savo privačiai įmonei, besispecializuojančiai medienos apdirbimo srityje, Jums pasisekė, MSK „Privati girininkija“ pasiruošusi Jums padėti!

Medienos srityje mes dirbame ne vienerius metus, o įgyta patirtis mums leidžia suteikti klientui visapusį aptarnavimą ir aukščiausios kokybės produktus. O tuos klientus, kurie, galbūt dar neapsisprendė, kokios rūšies mediena Jiems reikalinga; ar kokius apdirbimo būdus rinktis, mes su malonumu konsultuojame ir kartu atrandame priimtiniausią sprendimą. Mūsų įmonė tinkamai paruoš aukščiausios kokybės medieną ir pristatys ją į Jūsų pasirinktą vietą.

Mediena – nuo seno vertinama statybinė medžiaga, kurios pagrindinius privalumus šiuolaikiniai būstų savininkai ir medienos pramonės atstovai ima atrasti iš naujo. O dabartinės medienos apdailos technologijos šią medžiagą pavertė itin patvaria ir atsparia nepalankioms mūsų klimato juostos oro sąlygoms. Taigi mediena, kadaise primiršta, vėl atgimsta ir užkariauja vartotojų širdis. Ši statybinė medžiaga išsiskiria:

  • Ekologiškumu;
  • Tvirtumu;
  • Ilgaamžiškumu;
  • Yra lengvai restauruojama.

Rinkdamiesi medieną savo namų statybai, jų interjero ir eksterjero įrengimui, Jūs galite būti užtikrinti savo artimųjų sveikata, nes tai natūrali, ekologiška medžiaga, nedaranti žalos sveikatai. Baldai, pagaminti iš medienos, yra aukštos kokybės, atsparūs nusidėvėjimui ir ilgaamžiai. Taigi, rinkdamiesi medienos gaminius, tausojate ne tik savo sveikatą, bet ir finansus.

O kai jau apsispręsite dėl medienos panaudojimo savo aplinkoje, kreipkitės į MSK „Privati girininkija“. Mus verta rinktis, nes miškininkystės srityje specializuojamės jau ilgus metus. O kadangi esame miško savininkų kooperatyvas, pati veiklos koncepcija mums suteikia galimybę patiems pirkti ir ruošti medieną, be tarpininkų įsikišimo. Patikimi partneriai, tarp kurių yra ir daugelis Lietuvos miškų urėdijų, taip pat užtikrina darbo sklandumą ir skaidrumą. O mūsų profesionalus kolektyvas visada pasiruošęs suteikti Jums konsultaciją ir išspręsti visus iškylančius, su medienos pardavimu ir pirkimu susijusius klausimus.

 

galite Susisiekti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.