paslauga Malkos už gerą kainą

MSK „Privati girininkija“ parduoda malkas, sklandžiai ir operatyviai pristato jas į Jūsų pasirinktą vietą. Mes pakrausime ir iškrausime Jums pristatomas malkas, jums nereikės niekuo rūpintis. Garantuojame aukštą aptarnavimo kokybę, o mūsų parduodamos malkos pasižymi puikia kokybe bei prieinama kaina. Parduodame malkas kaladėlėmis arba suskaldytas. Taip pat galėsite rinktis skirtingo drėgmės lygio malkas – visiškai sausas ar natūraliai drėgnas, kurias dar turėtumėte padžiovinti (jų privalumas – mažesnė kaina).

Atrodytų, kad civilizacija jau seniai atrado alternatyvą primityviam namų šildymo būdui malkomis, tačiau mediena buvo ir yra svarbi mūsų gyvenimo dalis. Dabar ji vadinama kietuoju biokuru ir yra vis dažniau prisimenama dėl savo ekologiškumo, siekiant apsaugoti mus supančią aplinką. Todėl, pirkdami malkas, ne tik rūpinatės savo namų šiluma, bet ir prisidedate prie švaresnio kuro naudojimo, kurį dabar skatina daugelis valstybių.

Malkos yra naudojamos daugelyje sferų, ne tik individualių namų apšiltinimui rajonuose, kaimuose ir netgi miestuose. Mediena taip pat naudojama šiems tikslams:

  • saunų, pirčių šildymui;
  • jaukios atmosferos sukūrimui (pavyzdžiui, židinio ugnis);
  • maisto gaminimui ant atviros ugnies.

Taip pat svarbu žinoti pagrindines kurui naudojamas medžių rūšis:

  • Beržas – klasikinė mediena, naudojama šildymui. Ji yra universali ir tinka visų tipų krosnims, židiniams ir pirtims.
  • Ąžuolas – kaitriausias, skleidžia didžiausią dalį šilumos. Jis puikiai tinka pirtims ir židiniams. Ąžuolas dega ilgą laiką, dėl to ganėtinai sutaupoma, kas, neretai, atperka nemažą šios medienos kainą.
  • Drebulė – padeda valyti dūmtraukį nuo suodžių dėl aukštos degimo temperatūros. Beveik neišskiria dūmų.

Kreipkitės į MSK „Privati girininkija“ dėl konsultacijos ir mes patarsime, kokios malkos Jums tinkamiausios, kokio jų kiekio reikia konkrečių Jūsų atveju. Nes tai, kaip gerai pavyks apšildyti malkomis namą priklauso ne tik nuo malkų kaitrumo grupės (kaitriausios – priklausančios pirmajai grupei: beržas, ąžuolas, uosis ir kt.), bet ir nuo Jūsų namo charakteristikos, t. y. kiek gerai jis apšiltintas, ar senos, ar naujos statybos ir t. t.

galite Susisiekti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.